Annihilation Team

Everyone Dies...And we mean EVERYoNE
 
HomePortaleПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 demoa od najdobrite igraci na svetot

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
CARLITO
Почесен член
Почесен член


Број на мислења : 58
Age : 28
Location : Negotino
Registration date : 2008-09-04

ПишувањеПредмет: demoa od najdobrite igraci na svetot   Пет Сеп 05, 2008 1:31 pm

Aziz 'DrAgOn' Tazi е познат креатор, продуцент на Counter-Strike филмчиња, а веќе во своето портфолио ги има познатите Sahara Sunrise, Sahara Sunrise 2 и Sunman 5. Во новиот филм на DrAgOn, ќе можете да се запознаете подетално со искуството и вештината на според многумина најдобриот играч на светот, полскиот играч Filip 'neo' Kubski.Филмот беше објавен на 14-ти јули оваа година а закажан за 8-ми август па поради некои причини беше одложен, но најпосле го имаме.Вториот нов филм е во продукција на Scott 's0nkite' Kane, и ни ја претставува шведската легенда Abdisamad 'SpawN' Mohamed. Филмот трае 9 минути и 50 секунди и има резолуција од 1024x576.Линковите за филмчињата ги имате подолуNeo - Thrill @ mymym.com (Xvid, 825MB)

Neo - Thrill @ mymym.com (x264, 568MB)

Spawn - Living Legend @ SK-Gaming .com (Xvid, 392MB)Филмовите се навистина вредни да ги погледнете, уживајте!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NoNi
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 157
Age : 24
Location : Kumanovo
Registration date : 2008-05-10

ПишувањеПредмет: Re: demoa od najdobrite igraci na svetot   Нед Сеп 07, 2008 9:44 pm

oK iako nisto ne svati Razz lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nedoztw [A]
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 452
Age : 25
Location : Macedonia
Registration date : 2007-11-24

ПишувањеПредмет: Re: demoa od najdobrite igraci na svetot   Пон Сеп 08, 2008 8:43 pm

<3 mYm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://annihilation.forumotion.com/
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: demoa od najdobrite igraci na svetot   

Вратете се на почетокот Go down
 
demoa od najdobrite igraci na svetot
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Annihilation Team :: Игри :: Counter-Strike-
Отиди до: