Annihilation Team

Everyone Dies...And we mean EVERYoNE
 
HomePortaleПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 Makedonski Counter strike 1.6 serveri ....!!!!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
DBKБрој на мислења : 1
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Makedonski Counter strike 1.6 serveri ....!!!!   Пет Aвг 07, 2009 5:48 pm

217.26.212.31:30000 Element Public Zone

217.26.212.31:32222 Element Dust2 Zone

217.26.212.31:39999 Element Hide 'N' Seek

217.26.212.39:26010 Element DeathRun Zone

91.150.72.229:37777 Element Zone CW #1

91.150.72.230:33333 Element Kz+Bhop Zone


join us !

ve ocekuvame
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
JokiPavacБрој на мислења : 4
Registration date : 2011-02-23

ПишувањеПредмет: Re: Makedonski Counter strike 1.6 serveri ....!!!!   Сре Фед 23, 2011 3:51 pm

Од сега нова Гејминг арена со повеќе од 15 сервери, со пинг од 5 do 20 maximum!!!!

Сега засега само K-Net Public 1 32 слота, доколку се исполни бројката на играчите ке биде отворен Public 2 како и Public 3,4,5....
Наскоро Clan War сервери.
Секој е добродојден и ке биде потполно поддржан од страна на админите!

K-Net Public 1 - ip: 80.77.157.22:27015
Додадете го во Favorites и поканете ги вашите пријатели!

Ви благодариме за посетата и разбирањето.

Со почит, K-Net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Makedonski Counter strike 1.6 serveri ....!!!!
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Annihilation Team :: Игри :: Counter-Strike-
Отиди до: